Home / Gündem / Ardahan’dan Ekrem İmamoğlu’na tam destek

Ardahan’dan Ekrem İmamoğlu’na tam destek

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından mazbatası elinden alınan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Ardahan’dan tam destek geldi.

Ardahan’da sosyal medyada birçok isim duruma tepki gösterirken, Avukat Müzeyyen Çiftçi Yolaçan yayımladığı mesajda, demokrasinin sekteye uğratıldığını, verilen kararın siyasi olduğunun altını çizdi.

Çiftçi Yolaçan şunları söyledi, “Değerli sayfa arkadaşlarım daha çok kişiye ulaşsın. Ulaşalım herkesin bu desteğe katkısı olsun. Ardahan’dan Demokrasi ve Adalete katkı sunmak amacıyla 23 Haziran da CHP’ye oy kullanmak isteyip İstanbul’da olamayacak, memleketinde olan bir öğrenciye İstanbul’a gidiş dönüş bileti alacağım. Benimle iletişim kurabilir. Ekrem İmamoğlu ile birlikte olma – destek olma zamanı, talep çok olursa otobüs organizasyonu bile yapılabilir” dedi.

Öte yandan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ömer Türkoğlu, eski İl Genel Meclis Üyesi Nejdet Kanbir ve birçok Ardahanlı Ekrem İmamoğlu’na destek mesajı yayınladılar.

Kaynak: ardahanhaber

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Orhan Atalay, Köprülü Beldesi Kanalizasyon Çalışmalarını İnceledi

Ardahan Köprülü Beldesi’nde yapımı Mayıs ayında başlayan Altyapı Kanalizasyon çalışmalarını inceleyen AK Parti Ardahan Milletvekili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.