DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.138,15 -0.298

Ardahan Üniversitesi Tanıtım Günleri Etkinliği

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ardahan Üniversitesi Tanıtım Günleri Etkinliği

Ardahan Üniversitesi tanıtım günleri etkinliği, ARÜ Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

ARÜ tanıtım günleri  etkinliğine; Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan, Genel Sekreter Hadi Gergit, Ardahan İŞKUR İl Müdürü Ahmet Sonkaya, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, daire başkanları, okul müdürleri, rehber öğretmenler, lise son sınıf öğrencileri, Üniversite akademik-idari personeli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ardahan Üniversitesi Rektörü Biber, “Üniversitemiz tarihinde ilk kez bu kadar kapsamlı bir tanıtım günleri etkinliği gerçekleştiriyoruz. Ardahan Üniversitesi olarak siz değerli lise öğrencilerini doğru bir şekilde bilgilendirmek, yol göstermek için bu etkinliği düzenledik ”dedi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir; “Ardahan Üniversitesi’nin Ardahan için büyük bir değer olduğuna dikkat çekerek, bu doğrultuda şehrimizle Üniversitemizin bütünleşmesi ve kaynaşması için Rektörümüzle birlikte ortak projeler gerçekleştirileceklerini açıkladı”.

Konuşmaların sona ermesiyle birlikte protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi.

YORUM YAP