Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi’nden Anneler Günü Programı

Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi’nden Anneler Günü Programı

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Canan Avşar Uzun’un yaptığı Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi Derneği (AKI-DER) 6 Mayıs Cuma Akşamı Gölde Luxe Balo Salonu’nda yoğun bir katılımla muhteşem bir “Anneler Günü” etkinliği düzenledi.

Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi Derneği Canan Avşar Uzun yaptığı açıklamada ” Bu gün Anneler gününü kutlamak ve eğitime destek için buradayız. Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi (AKI-DER) kısa süre önce kurulmasına rağmen çok önemli etkinlilere imza attı. Faaliyetlerimiz mütevazi bütçeler ile şeffaf bir şekilde tarafsız ve her siyasi görüşe eşit şekilde yolumuza devam ediyoruz. AKI-DER olarak ben değil biz olmak istiyoruz. Hiç bir karşılık beklemeden çocuklarına ve Ailesine vefakar desteğinden dolayı ve vatan topraklarını emanet ettiğimiz şehit Annelerin Anneler gününü kutluyorun”dedi.

Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi Derneği (AKI-DER) “Anneler Günü” etkiniğine CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlı Aka, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Sait Atalay, AK Parti 23. dönem Milletveli Ertekin Çolak, CHP Ankara B.B Grup Başkanı Sercan Çığgın, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Eski Ulaştırma, Denizcilik Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Ankara AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hatice Çakmak, CHP Gölbaşı İlçe Bşk. Engin Eren, CHP Etimesgut Belediye meclis Vedat Irmak, CHP İktidar Hareketi Başkanı Rufay Karahan, Çin Vakfı yönetim kurulu üyesi Gamze Dürmez, Ankara Ardahan İl Derneği Başkanı Yücel Aktaş Nevşehir Anadolu Birliği Genel Başkanı Esengül Deliktaş, Serhat Yaşam Dergisi Sahibi Erkan Sarıkaya, Siyasetçi Erdem Uygur ve çok sayıda STK Başkanı, Siyasetçi, İş İnsanı, Sanatçı ve Gazeteci katıldı.
Sanatçılar Ezgi Sayran, Aşık Mustafa Aydın, Aşık Mustafa Karakaş, Grup Barış ve Kafkas Halk Oyunları misafirlere unutulmaz bir müzik ziyafeti çektiler. Etkinliğin sunuculuğunu Özgür Yılmaz ve Nermin Erdoğdu Erkan yaptı.

Göz Atın

Maltepe Ardahanlılar Derneği 19 Mayıs’ta konser düzenleyecek

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği, Çıldır ve Ardahan’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir