Anasayfa / Gündem / Ardahan Futbol Turnuvasının Şampiyonu Köprülü Spor Oldu

Ardahan Futbol Turnuvasının Şampiyonu Köprülü Spor Oldu

İstanbul Esenyurt Ardahanlılar Platformunun düzenlemiş olduğu 23 Şubat Ardahan’ın Kurtuluşu Köyler arası Futbol Turnuvası Finalinde Köprülü Beldesi (Koreveng) temsilcisi Köprülü Spor Şampiyon oldu.

Esenyurt Turgut Özal stadı’nda 6 Nisan Cumartesi saat 19:00’da oynanan, Köyler arası Futbol Turnuvası final maçında Köprülü 2 Meşedibi 1 skor ile maç tamamlandı. Bu skorla Köprülü Spor Şampiyon oldu. Turnuvada bir diğer temsilcimiz Kuzupınarı (Konk) Spor 4. oldu.

İstanbul Esenyurt Ardahanlılar Platformunun düzenlemiş olduğu 23 Şubat Ardahan’ın kurtuluşu Köyler arası Futbol Turnuvası Finaline katılan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, final maçına katılan takımları tebrik edip final kupasını Köprülü Spor’a verdi. Maçta çok sayıda STK yöneticisi ve Köprülü Beldesi (Koreveng) ve Meşedibi (Morofka) taraftarı takımlarına destek için stat’da yer aldıkları görüldü.

Göz Atın

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ardahan’da Otogar Açtı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun büyük destekleriyle yapılan Ardahan yeni, modern şehirlerarası otobüs terminali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.