Home / Siyaset / Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir açıklama yaptı

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir açıklama yaptı

31 Mart yerel seçimlerde CHP Ardahan Belediye Başkanı adayı olup seçimi açık ara kazanan Faruk Demir, Mazbatasını alıp göreve başladıktan sonra çalışmalarına başladı.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir açıklama yaptı. Başkan Demir’in açıklaması şöyle:

Saygıdeğer Hemşerilerim, Ardahan’ımızı Ortak Akıl ve Kimseyi Ötekileştirmeden Yöneteceğimizi Daha Önceden Söylemiştim. 1 Nisan 2019’da Seçim Sonuçlanmıştır. Ve Şimdi Ardahan İçin Çalışma Vakti.  Yarışa Giren Tüm Taraflarla ve Arkadaşlarımızın Birikiminden Yararlanarak Yeni Yaşanılabilir, Mutlu Bir Ardahan İnşa Edeceğiz.
Bu Anlayışla Dün ve Bugün İlimiz İçin Çalışmış ve Yarına Yönelik Projeleri Olan Tüm Kişi ve Kurumlarla Görüşmelerimiz Olacak.  Ardahan ve Ardahanlının Menfaatini Düşünen Herkesle Her Yerde Ayağına Gider Görüşürüm. Ardahan’ımın Gelişip Büyümesinin Halkımın Daha İyi Hizmet Almasının Önünde Engel Olmaya Çalışan Olursa Onu da Sizlerle Paylaşır ve Mücadelemi Tüm Platformlarda Sürdürürüm. 

Seçim Bitmiş Şimdi Sağ-Sol, İktidar – Muhalefet Yok Sadece ARDAHAN’a Hizmet Var. Desteklerini Esirgemeyen Hemşeri ve Ardahan Dostlarına Saygı ve Sevgiler…

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Esenyurt’ta Yeni Açılan Güzergâhlarla Ulaşım Rahatlayacak

İstanbul Esenyurt’ta yeni minibüs hattı hizmete başladı. Esenyurt Piri Reis Mahallesi’nde yıllardır çözülemeyen minibüs hattı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.