DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ARDAFED Ardahan’ı Bir Kez Daha İstanbul’a Taşıdı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
ARDAFED Ardahan’ı Bir Kez Daha İstanbul’a Taşıdı!

İstanbul Maltepe’de 1. Ardahan’ı Tanıtma Günleri ile ilk devasa organizasyona imza atan ardından İstanbul Bakırköy Botanikpartk’ta düzenleyen geçtiğimiz yıl da İstanbul Maltepe Cumhuriyetpark’ında Ardahan Günleri düzenleyen Ardahan Bal Festivali Ardahan Dernekler Federasyonu yeni bir dev organizasyona daha imza attı. Bakırköy Botanikpark’ta düzenlenen 3. Ardahan Günleri ilk günden itibaren gerek yerel de gerekse ulusal basın başta olmak üzere Ardahan’ı bir kez daha İstanbul’a taşıdı.

Ardahan Dernekler Federasyonu dev bir organizeye daha imza attı.

Daha önce 4 günde 1,5 Milyon innsanın davet ettiği 1. Ardahan Günleri adlı dev organizasyona imza atan ardından Bakırköy Botanikpartk’ta Bal Festivali gerçekleştiren ARDAFED bu iki önemli organizasyon ardından yine İstanbul Maltepe’de düzenleriği 2. Ardahan Günleri ardından bu kez Bakırköy Botanikpark’ta 3. Ardahan Günlerini düzenledi.

19 Nisan’da başlayan ve 24 Nisan’a kadar sürecek olan 3. Ardahan Günlerinin açılış kurdelesini Ardahan eski Milletveki Ensar Öğüt ve federasyon yönetimi yaptı.Yerel sanatçıların yanı sıra yöeresl folklür ekibinin renk kattığı Ardahan Günlerinde yöresiel ürünler sergilenmekte.

Devam eden 3. Ardahan Günlerine tüm Ardahanlıları ve Ardahan’ı görmek isteyenleri davet eden Ardahan Dernekler Federasyonun yaptığı son etkinlikte diğerler gibi yerel ve ulusal basında geniş yer buldu.

YORUM YAP