DOLAR 32,2157 % 0.03
EURO 35,1120 % 0.26
STERLIN 41,0058 % 0.15
FRANG 35,4524 % 0.13
ALTIN 2.532,66 % 1,28
BITCOIN 67.037,28 -0.168

ARDAFED Ardahan Tanıtım Günleri İçin Kahvaltılı Toplantı Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
ARDAFED Ardahan Tanıtım Günleri İçin Kahvaltılı Toplantı Yaptı

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 1-7 Ekim’de Maltepe sahili İBB etkinlik alanında yapacağı” Ardahan tanıtım günleri” öncesi Maltepe Avşar Cafe’de kahvaltılı toplantı yaptı.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı gazeteci Fakir Yılmaz, kahvaltıda yaptığı konuşmada ”Federasyon olarak eğitime destek için yaptığımız gecede elde etiğimiz geliri öğrencilerin hesabına burs olarak yatırdık. 1-7 Ekim’de yapacağımız Ardahan tanıtımı günleri için bütün STK’larımızdan ve İstanbul’daki Ardahanlılardan destek bekliyoruz. Biz ARDAFED olarak Maktepe sahili İBB etkinlik alanında bize tahsis edilen standları Ardahan Belediyeleri, Valilik ve diğer STK ile kurumlara Ardahan ürünlerini ve Ardahan tanıtımı yapmaları için tahsis etmeye hazırız bu konuda destek bekliyoruz. Mayıs ayında ARDAFED kongresi yapılacak ben aday olmayacağım” dedi.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) kahvaltılı toplantısına KAISİAD Başkan yardımcısı Nuretin Mengükan, Ardahan Eğitim Derneği Başkanı İlter Avşar, Beykoz Ardahan Derneği Başkanı İnan Aktürk, ARDAFED Başkan yardımcısı Şemsettin Şenel, ARDAFED Kadın Kopmisyonu Başkanı Fatma Göktem Çınar, Yıldız Medya Grubu Sahibi Ali Rıza Yıldız, Siyasal Yaşam gazetesi imtiyaz sahibi Erkan Sarıkaya ve yöresel sanatçılar katıldı.

 

 

YORUM YAP