Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Ankara KAI Serhatlılar Birligi Kars’ın Kurtuluşunu Kutladı

Ankara KAI Serhatlılar Birligi Kars’ın Kurtuluşunu Kutladı

Cumhuriyetimizin 98. yılı ve Serhat ilimiz Kars düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılını Ankara’da KAI Serhatlar Birliği’nin organize ettiği etkinlikle kutlandı.

Cumhuriyetimizin 98. yılı ve Kars ilmizin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı için yapılan geceye AK Parti İstanbul milletvekili Şamil Ayrım, İYİ Parti Konya milletvekili Fahrettin Yokuş, Cumhuriyet Halk Partisi Diyarbakır milletvekili Mesut Değer, AK Parti Keçiören ilçe başkanı Zafer Çoktan, iş insanı Turgay Akyüz, halk ozanı Maksut Feryadi, müzik sanatçısı İmran Koç, Kars federasyon başkanı Alettin Özsever, Ankara Ardahan Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi ve çok sayıda STK yönetecisi katıldı.

KAI Serhatlılar Birliği Başkanı Yavuz Eger açıklaması şöyle:

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. ve Serhat KARS Şehrimizin Düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıl dönümünü çok coşkulu blr şekilde kutlamanın sevinci içerisindeyiz.
Büyük bir buluşma sergileyen Yönetim, Denetim, Onur ve Danışma Kuruluma, Kars Dernekler Federasyon Başkanımız Sn
Alattin Özsever ve Yönetimine, Ardahan Dernekler Federasyon Başkanı sayın Ergüder Şimdi ve yönetimine, KAI Platformu Başkanımız Sn
Sebahattin ŞENGÜL Beye, İl İlçe ve Köy Dernek Başkanlarımıza, AKI Kadınlar Meclisi Başkanı Sn. Canan Avşar UZUN ve Kadınlar Topluluğuna tek tek tebriklerimi sunuyorum.
Güzide bir topluluktan oluşan bu topluluk, her zaman birlik ve beraberliği kendilerine ilke edinmişlerdir ve birlikte olmaya devam edeceklerdir.
Hiç bir egoları olmayan, bencillik duyguları bulunmayan, ayrı gayrı düşünmeyen kardeşlerimi kutluyorum.
Gecemizi onurlandıran can Ağabeyim Milletvekilimiz Sn. Şamil AYRIM’a, Can kardeşim Milletvekilim Sn. Fahrettin YOKUŞ Beye, Keçiören Belediye Başkan Yardımcımıza, AK Parti Keçiören İlçe Başkanımız Sn. Zafer Çoktan Beye, Siyasi Partilerin kıymetli temsilcilerine, Belediyelerimizin Belediye Meclis Üyelerine, Istanbul”dan gelerek gecemize neşe katan mahalli sanatçımız Sn. Metin Güngör Beye ve saz arkadaşlarına, Halk Dansları Ekibine, Sn. Sefa Güneş Bey kardeşime, Ozanımız Sn. Maksut FERYADI Kardeşime, Ankara TRT sanatçısı Sn. İmran KOÇ Bey ve saz ekibi arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.
Sağ olun, Var olun, Allah’a emanet olun.
Sevgi ve Saygılarımla
Yavuz EGER
KAI Serhatlılar
Genel Başkanı

Göz Atın

İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimin 3. yıldönümünde konuştu

Aynı yıl içinde 2 kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Başkan Ekrem İmamoğlu, Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir