Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Ankara ARDEFED İftarda Buluştu

Ankara ARDEFED İftarda Buluştu

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDEFED) Yönetim kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Disiplin Kurulu geleneksel iftar yemeğinde buluştu. Ankara ARDAFED İftar yemeği, kısa süre önce Ankara Ulucanlar’da açılışı yapılan Nihat Avşar’ın sahibi olduğu Grand Otel’de yapıldı.

Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi yaptığı açıklamada ”Ardahan Dernekler Federasyonumuz yönetim kurulu, denetim kurulu ve disiplin kurulu ile kadın ve gençlik kollarımız olarak Ardahanlı hemşehrimiz Nihat Avşar’a ait Ulucanlar caddesinde yeni açılan 4 yıldızlı Grand otelde iftarımızı açtık ve akabindede danışma toplantımızı yaptık güzel bir toplantı oldu görüşlerini sunan tüm hemşehrilerime teşekkür eder, tüm Annelerimizin Anneler gününü kutlar ellerinden öperim” dedi.

Ankara Grand Otel sahibi Nihat Avşar ”Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi’ye ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kollar Başkanı Canan Uzun Avşar’a, Gençlik Kollar Başkanı Gürsoy Canpolat’a ve saygı değer katılımcı hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum, bizleri onurlandırdıkları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir