Anasayfa / Gündem / AK Parti Ataşehir’de Tam Kadro Sahaya Çıktı

AK Parti Ataşehir’de Tam Kadro Sahaya Çıktı

AK Parti ilçe Başkanlığı Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Teşkilatları  ve Meclis üyeleri ile birlikte Ataşehir ilçesinin 17 Mahallesinde Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, AK Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Gül Ayşe Durak, AK Parti Ataşehir ilçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte K.Bakkalköy Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundular. AK Parti Ataşehir İlçe Yönetimi ve Meclis üyeleri ise diğer Mahallelerde esnaf ziyaretinde bulundular.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, yaptığı açıklamada ”Ataşehir’in 17 mahallesinde bugün esnaf ziyaretlerimizde görev yapan Ana kademe yönetim kurulu üyelerimize, Kadın kolları başk. yönetimlerine, Gençlik kolları başk. yönetim kurulu üyelerine,Meclis üyelerimize,Üç kademe mahalle başkanlarımıza teşekkür eder, hepsini tebrik ederim” dedi.

Göz Atın

Pandemi Döneminde Patates ve Soğana Talep Arttı

Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz yüzünden artan işsizlik ve geliri düşük olan vatandaşların gıda alışverişlerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir