Anasayfa / Son Dakika Haberleri / Ak Parti Ataşehir Özeleştiri Yapmaya Başladı

Ak Parti Ataşehir Özeleştiri Yapmaya Başladı

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı yapılacak 5. kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği ile aday gösterilen İsmail Erdem, Partililer ile ilçe binasında istişarelere devam ediyor.

İki dönem Sancaktepe Belediye Başkanlığı yapan ve 2019 yerel seçimlerde Ak Partinin Ataşehir Belediye Başkan adayı olan İsmail Erdem, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan adayı olmasının akabinde Partinin ilçe binasında çok sayıda partili ile günlük istişarelerde bulunarak onları dinliyor. Aldığımız bilgiye göre, Ak Parti Ataşehir İlçe eski yönetimi, mahalle temsilcileri ve eski Belediye meclis üyeleri İsmail Erdem’e serzenişte bulunarak parti teşkilatında gönülü çalışan sayısının çok azaldığını ve küskünlerin tahmin edilenden fazla oduğunu açıkladılar. Ak partiye gönül veren teşkilat mensupları ve eski yöneticiler Ak Parti ilçe başkanlığında son yıllarda ilçe Başkanlığı ile Mahalle teşkilatı arasında bir kopukluk yaşandığını Mahalleleri ile sorunlarının gündeme getiremediklerini ve mevcut bir meclis üyesinin bu sebeplerden dolayı Ak Partiden CHP belediye meclis üyeliğine geçtiğini İsmail Erdem’e aktardıkları öğrenildi.

Göz Atın

Ankaralılar Sevcan Orhan İle Türkülere Doydu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte Başkentlileri “Büyükşehir Parklarda” adlı konser programları ile buluşturmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir