Anasayfa / Siyaset / AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem: Hesap Soracağız

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem: Hesap Soracağız

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekilleri Ravza Kavakçı Kan ve Erol Kaya ile birlikte 23 Ekim Cumartesi günü Ataşehir yerel basını ile kahvaltı proramında bir araya geldiler.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, Gazetecilere yaptığı açıklamasından satırbaşları şöyle:

Ataşehir ilçesinde 12 yıldır imar sorunu var, beceriksizlikleri yüzünden çözemiyorlar. Şimdi İBB Meclisi imar komisyonun çoğunluğu AK Partide diyorlar ondan geçmiyor diyorlar. AK Parti halkın menfatine olan her projeyi hiç bir zorluk çıkarmadan yardımcı olur ve çıkarır bu hangi partili Belediye olursa farketmez. Bu kadar netiz.

Ferhatpaşa mahallesinde yüzlerce kaçak teneke barakalarla dolu usulsüz yapılaşma var. Buralar ile alakalı bu açıklamamı Savcılar ihbar kabul etsinler. Zaten biz 2024 seçiminde gelip hesap soracağız.

Gümrük alanında söylendiği gibi bir rant yok. Gümrük alanında bütün tasarrufu ilgili bakanlıkta Bu alanın 110.000 metre karesi Millet Bahçesi, Okul, Cami, Hükümet konağı ve Kent meydanı yapılacak. Geri kalan kısmına ise ticari alanlar yaparak buradan elde edilecek gelirle gümrük alanına başka yere taşınacak ve oranın yapılanmasını ve masraflarını buradan kazanılacak gelirle karşılanacak.

Ataşehir ilçesinde Mahaleller arası ulaşım kopukluğu var. Ferhatpaşa’dan Yenişehir’e veya diğer Mahalellerden başka bir Mahalleye 3 tane toplu taşıma aracı değiştirip gidebiliyorsunuz.

Ataşehir ilçemize PTT arazisinde 1200 yatak kapasiteli hastane yapılması için Ankara’da görüşmelerde bulunduk. gerekli sözleri aldık. Bundan sonra sadece takipçisi olacağız.

Göz Atın

Ekonominin İnsanlar Üzerindeki Büyuk Etkisi

Son günlerde ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlar başta döviz kurlarındaki artıştan dolayı temel ihtiyaç maddeleri olmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir